PUNTURA - doplňky stravy - ZA VÝHODNÉ CENY!!

Výrobky PUNTURA Preminum patří k těm nejvíce kvalitním, účinným a důvěryhodným. Byli osloveni nejlepší výrobci a dodavatelé z celého světa. Nejmodernější laboratoře zpracovávají dodávané produkty velmi šetrně, tedy postupem, který jejich blahodárné účinky nikterak nenaruší. Je pro nás nanejvýš důležité vědomí, že produkty, které užíváme i my sami, jsou prvotřídní kvality.

Puntura věnuje velkou pozornost také následnému uchovávání. Veškeré nabízené produkty jsou balené ve farmaceutických lahvích z tmavého skla. Díky tomu nedochází k nežádoucímu působení světla a uvolňování toxických látek z umělohmotných obalů. Jsme toho názoru, že prémiové produkty si jednoznačně zaslouží i krásné balení. Proto jsou distribuovány v elegantních ikonických krabičkách z recyklovaného papíru, které umocňují náš společný kult zdravého životního stylu.

 

Mladý ječmen Premium

Svěží enzymatický nápoj. Obsahuje vysoké množství tělu prospěšných bioaktivních látek. Ve výsledném produktu nejsou žádná aditiva ani vláknina. Pochází z USA (stát Utah). Lahvička obsahuje 200g sušeného extraktu, ze kterého se nápoj připravuje..

Mladý ječmen bývá právem nazýván elixírem života. Je plný energie, kterou mu dodává sama příroda. Tento svěží nápoj a doplněk stravy, připravovaný ze sušeného extraktu rostliny, obsahuje množství vitamínů, minerálních látek, stopových prvků a aminokyselin. Našemu tělu tak pomáhá nejlepším možným způsobem - řeší jádro problému. Po delším a pravidelném užívání mladého ječmene se dostaví řada příjemných překvapení

>> Zakoupit se slevou v našem E-shopu <<Chlorella Premium

Zelená potravina plná biologicky aktivních látek. Obsahuje množství chlorofylu, vitamínů, stopových prvků, aminokyselin a dalších blahodárných složek. Tmavě zelené tabletky. Obsah lahvičky je 300g.
 

Chlorella se řadí mezi tzv. zelené potraviny. Obsahuje mnoho esenciálních vitamínů, minerálů, stopových prvků a dalších hodnotných látek. Tento doplněk stravy lze přirovnat k akumulátoru sluneční energie, kterou lidé, především v dnešní době, tolik potřebují.

Chlorella patří mezi nejstarší organismy světa, které jsou schopny fotosyntézy. Její vznik se datuje do období před 2,5 miliardami. Původně pochází z Asie. Název byl odvozen z jejího vysokého obsahu chlorofylu.

>>Zakoupit se slevou v našem E-shopu <<

 

 

Cordyceps Premium

Vzácná asijská houba. Má mimořádné biochemické složení. Obsahuje vitamíny, polysacharidy, enzymy, cordycepin, kyselinu cordycepinovou, minerální látky, steroly a další. V jedné lahvičce je 120 tablet po 500mg Cordycepsu.

Cordyceps sinensis neboli housenice čínská, patří do zlatého fondu čínské medicíny. Je to velice vzácná houba. Vyskytuje se pouze v horských oblastech Tibetu, Nepálu a některých provinciích Číny. Představuje významný zdroj energie a obsahuje množství živin.

Cordyceps je doplněk stravy, který obsahuje polysacharidy, množství minerálních látek a biologicky aktivních prvků, jakými jsou vitamíny, polyamidy, peptidy, esenciální aminokyseliny a další. Důležitou součást cordycepsu tvoří 80 typů enzymů, včetně koenzymu Q10.

>> Zakoupit se slevou v našem E-shopu <<

 

 

Arganový olej Premium

Vzácný olej vyráběný z plodů stromu argánie trnité. Obsahuje vysoké množství mastných nasycených i nenasycených kyselin, vitamínu E, antioxidantů, sterolů a dalších složek. Lahvička obsahuje 30ml oleje.

Arganový olej je jedním z nejvzácnějších olejů světa. Pro své vlastnosti bývá nazýván tekutým, či marockým zlatem. Berbeři, obyvatelé Maroka a severní Afriky, jeho blahodárně účinky využívají již po staletí.

Arganový olej obsahuje vysoký podíl mastných a polynenasycených kyselin. Je bohatý na tokoferoly a sitosteroly. I přes to, že se řadí mezi oleje, není vůbec mastný.

>> Zakoupit se slevou v našem E-shopu <<

navstevnost/visits/counter.php" width="1" height="1" alt="" border="0">