Rovnání kostry

Rovnání kostry probíhá pomocí speciálních technik, jejichž pomocí jsou klouby a obratle bezpečně a přesně uváděny zpět do svých původních správných poloh. Protože při těchto korekcích se uvolňují fyzické i psychické bloky, můžeme ji považovat za celostní metodu, která léčí nejen příznaky nemoci, ale i samotné příčiny onemocnění. Náprava obratlů se vždy provádí aktivním pohybem pacienta. V konečném efektu se navíc podpoří volný pohyb uvolněné energie v těle.

Srovnáváme rozdílnou délku dolních končetin, rovnáme rotace kyčelních kloubů, korigujeme vysunuté ploténky, odstraňujeme bolesti spojené s nerovnostmi páteře, mravenčení v nohou i rukou, bolesti hlavy, srovnává se i kostrč a tím lze přispět k otěhotnění. Správné postavení pánve je nezbytně nutné k nápravě vbočených palců na nohou. Vzhledem k provázaností páteře s inervací vnitřních orgánů dochází ke zlepšení funkce vnitřních orgánů. Po srovnání posunutých obratlů často přejdou migrény, bolesti ramen, bolesti a brnění vystřelující do nohou i jiné potíže.
Pro podpoření a prodloužení účinku rovnání kostry lze přiobjednat kineziotaping nebo uvolňovací proceduru na naší rehabilitační autotrakční lavici.

 
 

Specializace na odstraňování zdroje problémů u pohybového aparátu a chronických bolestí, rovnání (pootáčení) obratlů, odstraňování skolióz, lordóz, kyfóz apod. Úleva a zlepšení u Bechtěrevovy choroby, speciální technika pro úlevu u rozštěpů páteře a vyhřezlých plotýnek.

 
Po rovnání kostry dochází ke zmírňování dopadů provedených změn na svalstvo výběrem účinných, uvolňovacích a masážních technik, které jsou pro daný napravovaný  problém těmi nejvhodnějšími.

 

Po této terapii ustoupí nejen bolest, ale také se pročistí energetické dráhy těla, kterými začne lépe proudit energie. Začnou se čistit klouby od přebytečných solí a nečistot. Je potřeba pít hodně vody, aby se toxiny dobře dostávaly a vyplavovaly ven z těla. Po terapii je třeba alespoň tři dny nevykonávat těžkou práci, zůstat v klidu. To je jedna z hlavních podmínek úspěchu.

Po ošetření se celá terapie doplňuje speciální masáží, která prohloubí uvolnění celého těla. Jedná se o jemnou energetická masáž akupresurních bodů a páteře, která uvolňuje tlak na ploténky. Někdy se provádí ještě před samotným napravováním páteře, aby došlo k uvolnění napjatého svalstva.

Ošetření se neprovádí při akutních zánětech, těsně po operacích a při osteoporóze v pokročilém stádiu.

 
navstevnost/visits/counter.php" width="1" height="1" alt="" border="0">