Buďte zdrávi! ;-)

Zaměřujeme se na rovnání páteře a kostry, masérské služby, kineziotaping, uvolnění páteře na autotrakčním rehabilitačním lehátku, uvolňování páteře u těhotných. Specializujeme se na odstraňování ortopedických vad, zdroje problémů u pohybového aparátu a chronických bolestí, odstraňování skolióz, lordóz apod. Úleva a zlepšení u Bechtěrevovy choroby, speciální technika pro úlevu u rozštěpů páteře a vyhřezlých plotýnek.
Speciální procedury a akce věnujeme i těm nejmladším z nás - Vašim dětem.
Jde nám především o Vaše pohodlí a pohodu. Termíny procedur nejsou prakticky nikterak omezené. Takže pokud Vám vyhovuje dopolední, odpolední, večerní nebo víkendová péče o tělo, ducha nebo relaxování, jsme připraveni se Vám věnovat.
Rezervace na tel.: 602 647 008

 
Od 1.1.2017 na nové adrese - Žižkova ul. 66, Plzeň (vchod z Erbenovy ulice)  • Nabízíme DÁRKOVÉ POUKAZY a zvýhodněné  PERMANENTKY na všechny naše procedury!
  • V našem  E-SHOPU získáte zboží, Dárkové poukazy a Permanentky se stálou slevou 10%!
  • U zboží objednaného přes E-SHOP je pro urychlení možnost volby osobního odběru!
      Zboží zasíláme i na Slovensko

Naši smluvní partneři:

- slevy pro pojištěnce VZP - ve výši 20% na rovnání kostry, masáže, procedury zaměřené na těhotné, rehabilitační autotrakční lavice, kineziotaping, ultrazvukové procedury, ve výši 10% na finskou saunu a procedury zaměřené na dýchací obtíže. 1000Kč příspěvěk pro těhotné od VZP!

- slevy pro členy KPZ - ve výši 25% na rovnání kostry, masáže, procedury zaměřené na těhotné, rehabilitační autotrakční lavice, kineziotaping, ultrazvukové procedury, ve výši 15% na finskou saunu a procedury zaměřené na dýchací obtíže. 

- slevy pro pojištěnce OZP - ve výši 20% na rovnání kostry, masáže, procedury zaměřené na těhotné, rehabilitační autotrakční lavice, kineziotaping, ultrazvukové procedury, ve výši 10% na finskou saunu a procedury zaměřené na dýchací obtíže

navstevnost/visits/counter.php" width="1" height="1" alt="" border="0">